Hooldus- ja valvekoristus

Pakume erinevate ruumide hoolduskoristusteenust.

Hoolduskoristus – perioodilised tööd, mille käigus teostatakse hoone ruumide, nende osade, hoone ning selle juurde kuuluvate osade regulaarset puhastust. Koristusteenuse sagedus on võimalik valida vastavalt Tellija sobivatel päevadel ning kellaaegadel. Kõik teenuse osutamiseks vajalikud koristusained, -vahendid, –tarvikud ja –seadmed on Täitja poolt.

Valvekoristus – puhastusteenindaja päevane kohalviibimine objektil määratud ajavahemikul, mille jooksul tuleb tal valmis olla, et koristada sellel ajavahemikul toimuvad määrdumised ja tagada objektil ohutus ja korrashoid.

Kõik vajalikud hügieenitarvikud on võimalik hankida meilt. Teie mugavamaks teenindamiseks hoiame Teid kursis tarvikute hulga olukorraga Teie objektil ning toome kõik tellitud tarvikud ise objektile kohale.

Hoolduskoristuse meetodid

Kuiv pühkimine:

Eemaldab prahi, kuiva lahtise mustuse. Mustus kinnitub töövahendi külge staatilise elektri abil. Töövahenditeks kasutatakse kiudlina, mikrokiudlapp või mopp, masinatest – tolmuimeja.

Väheniiske pühkimine:

Eemaldab lahtise  mustuse. Mustus kinnitub töövahendi külge tolmusiduva aine abil. Töövahenditeks pihustuspudel, mopp või kasutusvalmis õlilinad. Pind kuivab hetkega, ei jää vee pisara jälge.

Niiske pühkimine:

Eemaldab lahtise mustuse ja vees lahustuvad plekid. Pind jääb niiske, kuivab 30 sekundi jooksul, ei vaja kuivatamist. Mustus eemaldub mehhaanilise töö ja keemia (puhastusaine) abil ning kinnitub töövahendi külge. Töövahenditeks etteniisutatud mopp.

Märg pühkimine:

Eemaldab lahtist ja kinnitunud mustust. Pind jääb märjaks, vajab kuivatamist. Töövahenditeks pesumopp, rullpress.

Tuulutamine:

Mustus võib olla ka õhus. Kõige tavalisem ja levinum õhu puhastamise viis on ruumide tuulutamine, mida tehakse koos koristamisega.